План першого поверху

План другого поверху

План залу Караоке

Літня тераса

Бесідка

Інтер’єр

Пригостити своїх гостей натуральним пінним напоєм, виготовленим за традиційною європейською технологією, сьогодні може далеко не кожен заклад Дніпра. Тому ми пишаємося тим, що в нашому місті ми можемо пригощати наших відвідувачів пивом, звареним у власній пивоварні. Варильна частина пивоварні розташована в ресторані. Устаткування пивоварні виготовлено європейською компанією з використанням останніх розробок пивоварної промисловості. Ми використовуємо чудовий німецький солод і хміль. Все це в сукупності створює неповторний смак нашого пива.

Як доповнення до свіжозвареного пива ми підібрали меню в кращих традиціях європейсько-баварської кухні: величезний вибір м'ясних страв, знамениті німецькі рульки, ковбаски власного приготування і багато іншого. Пивоварня має свою власну коптильню. Вся випічка та кондитерські вироби також готуються в Бароні.

Особливий святковий настрій в ресторані створює весела атмосфера «розгуляєва»! Кожен четвер, п'ятницю і суботу - жива музика від кращих музичних колективів Дніпра.

Трансляція спортивних подій збирає в стінах ресторану-пивоварні величезну кількість уболівальників - це по-справжньому великі свята, які відзначаються широко і з розмахом.

Ми настільки гостинні, що можемо одночасно прийняти до 800 любителів та поціновувачів натурального пива і смачної кухні, завдяки наявності 2 основних залів, 2 банкетних залів, літньої тераси і розкішного залу караоке.

Наш інтер'єр прекрасно підійде для проведення фуршетів, днів народження, ювілеїв, корпоративів, весіль та банкетів з нагоди будь-якого свята! Технічна база дає можливість проведення конференцій, семінарів, презентацій, нарад, кава-брейків і ділових зустрічей.